ILÍK s.r.o. - Byt CentrumTylova 1154/1, 790 01 Jeseník, web: www.byt-centrum.cz

 

                     Dřevěné obložení (Palubky) 

 

Palubky jsou dřevěné profilované lamely, které slouží k obkladovým účelům. Používají se jako výsledná vrstva při obkladech jak venkovních, tak i vnitřních stěn, dále pak k obložení stropů, štítů nebo podhledů.

Při správně uvážené volbě dřevěného materiálu a odolného laku jsou palubky vhodné i pro použití v prostorách relativně náchylných na vodu, vlhko a jiné extrémní vlivy, proto se palubky hodí i do koupelen, saun a podobných místností.

 Palubky se však nehodí pouze na obklady stěn a vyšších míst, jako jsou stropy čí štíty, ale dělají se i palubky použitelné na podlahy a místa, po kterých se často chodí a jsou tak dost vytěžována. 

 

Dělení palubek:   

Palubky se liší způsobem instalace, zvoleným dřevem, tvrdostí, barvou, strukturou a dalšími aspekty tak, aby si každý zákazník přišel přesně na to, co mu nejvíce vyhovuje.

Je pochopitelné, že na venkovní obklad budete volit úplně jiné palubky než na obklad vnitřní nebo třeba obklad koupelny.

Palubky se v základu dělí na klasické, fasádní, exotické fasádní, kartáčované, saunové a speciální. Palubky se dají pořídit upravené pro prakticky okamžitou instalaci, ale také například bez povrchové úpravy tak, aby si každý zručnější kutil mohl palubky přizpůsobit podle svých představ.

 

Naše služby obsahují:

-Odborné zaměření

-Bezplatná cenová nabídka

-Smlouva o dílo

-Profesionální montáž

-Odvoz materiálu

-Záruční a pozáruční servis

 

Veškeré výrobky od výše zminěných firem Vám pro bytové účely instalujeme samozřejmě s 10%dph................Dobrý začátek jak ušetřit!

                                                                                                          

 

 

 

 

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Doporučujeme: elektroinstalace a hromosvody -  Penzion Břeclav -  Podlahové vytápění -  Krby - Kamna -  umělý kámen -  Hotel Šternberk -  Kvalitní 3D tiskárny s využitím pro různé účely, ,Kvalitní 3D tiskárny s využitím pro různé účely